ФК ШКЕНДИЈА – ФК БЕЛАСИЦА

ФК ШКЕНДИЈА 4 - 1 ФК БЕЛАСИЦА
27 Авг 2018 - 16:30ГРАДСКИ СТАДИОН ТЕТОВО

ФК Беласица го загуби денешниот натпревар од актуелниот шампион на македонското првенство ФK Шкендија ⚽️
Честитки за победата!

#ФКБеласица #НапредПлави